Tipsy, żele, akryle - Będzin

Witam
Chciałabym zaprosić wszystkie Panie na przedłużanie i modelowanie paznokci metodą żelową akrylową.
JESTEM KOSMETYCZKĄ !!! UKOŃCZYŁAM PROFESJONALNY KURS z przedluzania paznokci metoda zelowa i akrylowa.
Paznokcie wykonuje u siebie w domu lub domu klientki.
Pracuję na materiałach renomowanych firm, przez co paznokcie wykonywane przeze mnie są najwyższej jakości. Pazurki, które wykonuję są estetyczne, modne oraz charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością.
Tipsy wykonuję metodą żelową i akrylową zarówno french na stałe, krystaliczno-przezroczyste (clear), jak i brokatowe, czy kolorowe.
Posiadam mnóstwo różnych ozdób takich jak cyrkonie, hologramy, nitki hologramowe, brokaty, naklejki, ozdoby materiałowe, cekiny, folie hologramowe, tłuczone muszle itp.

Kształt, długość, rodzaj zdobienia, kolor itp. wykonuje zgodnie z życzeniem klientki. Tipsy wykonane przeze mnie wyglądają naturalnie. Po zdjęciu tipsów paznokcie pozostają zdrowe i nie zniszczone.


Dane teleadresowe - Tipsy, żele, akryle

Adres: Bursztynowa, 42-500 Będzin
Telefon: 512561504

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.